All Products
-
Car Mount Wireless Charger
-
Desktop Wireless Charger
-
Mouse Pad Wireless Charger
-
Fast Wireless Charging Stand
-
Multi Function Wireless Charger
-
Wireless Charging Power Bank
-
Wireless Charger Station
-
Portable Wireless Chargers
-
Magnetic Wireless Charger
-
Alarm Clock Wireless Charger
-
Lamp Wireless Charger
-
Embedded Wireless Charger
-
Fast Charging USB Cables
Keywords [ qi standard desktop wireless charger ] match 25 Products.
Q3 2 In 1 15W Qi Fast Charging Wireless Phone Charger Dock For Apple
| Product: | 15W Qi Fast Charge Wireless Phone Charger Dock For Apple |
|---|---|
| Product Weight: | 129g |
| Input Port: | Type C |
Travel Charging Pack Universal Wireless Charger Pad LED Indicator Custom Logo
| Product: | Universal Wireless Charger Pad LED Indicator With Custom Logo |
|---|---|
| Product Weight: | 79g |
| Input Port: | Micro |
Fast Foldable OCP Desktop Wireless 10W Charger Phone Stand Holder
| Product Name: | Foldable Mirror Charging Pad Stand Holder |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy.PC.Pmma |
| Size: | 173mm (Φ) 12.3mm(H) |
Type C Fast Qi Wireless Charger 2 In 1 For Apple Watch And IPhone
| Product: | 2 In 1 Wireless Phone Charging For Apple Watch And IPhone |
|---|---|
| Product Weight: | 129g |
| Input Port: | Type C |
Desktop Round 15W Embedded Wireless Charger Aluminum Alloy
| Product Name: | 15W Fast Charging Desktop Power Embedded Wireless Charger |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy + PCB |
| Size: | φ74*18mm |
10W Fast Wireless Charging Stand
| Item Name: | Premium Product Customized Logo Promotional Items Business Gift Set Wireless Charger |
|---|---|
| Material: | PC.ABS |
| Input Interface: | Type C |
Pop Up 10W Qi Wireless Charger Built Into Desk Furniture With USB
| Product Name: | USB Built-In Furniture Wireless Charger |
|---|---|
| Material: | ABS+PC |
| Size: | φ96*31mm |
Portable Fast Wireless Charger Station Three In One Charging Stand
| Product Name: | Three-In-One Fast Wireless Charger Stand |
|---|---|
| Size: | 179*95*134mm |
| Product Weight: | 230g |
Metal Base 3 In 1 Wireless Charger Magnetic Wireless Charger For iWatch Earphone
| Product Name: | 3-in-1 Wireless Charger Magnetic Night Lamp Stand |
|---|---|
| Size: | 104*76*140mm |
| Product Weight: | 183g |
5V 2A 10W Desktop Universal fast wireless charger D100*6mm
| Product: | 5V 2A 10W Universal Charger Fast Quick Charging Pad |
|---|---|
| Product Weight: | 79g |
| Input Port: | Micro |

